Mi Cofradia APK dla Android

• Status APK

Recenzja Softonic

Mi Cofradía: Gra wiedzy dla entuzjastów Wielkiego Tygodnia

Mi Cofradía to darmowa gra na Androida stworzona przez GCH Creaciones, która pozwala ci tworzyć i zarządzać własną bractwem i bractwem. Głównym celem gry jest postęp poprzez odpowiadanie na pytania Trivial o Wielkim Tygodniu w Sewilli i odblokowanie wszystkich 50 osiągnięć, aby wejść do Galerii Sław jako uznany brat.

Gra oferuje zabawną rozrywkę dla entuzjastów Wielkiego Tygodnia, podczas oczekiwania na procesje w Wielkanoc. Jednak gra może nie być odpowiednia dla tych, którzy nie są zaznajomieni z tradycjami Wielkiego Tygodnia. Ponadto, niektórzy użytkownicy zgłaszają zamieszanie dotyczące systemu odznak, który wymaga, aby wszystkie odznaki były tego samego typu, aby odblokować Ołtarz Odznak. Ogólnie rzecz biorąc, Mi Cofradía to zabawna i wymagająca gra w quiz dla fanów Wielkiego Tygodnia.

Program jest dostępny w innych językach

Mi Cofradia APK dla Android

• Darmowa

• Po Polski
  • V 2.0

(0)
  • Status APK

Opinie użytkowników o Mi Cofradia

Czy próbowałeś Mi Cofradia? Bądź pierwszy zostawić swoją opinię!

Przeglądaj aplikacje

Reklama

Przepisy dotyczące korzystania z tego oprogramowania różnią się w zależności od kraju. Nie zachęcamy do korzystania z tego programu ani nie akceptujemy go, jeśli narusza on prawo.